شلوار جین پاچه گشاد؛ ترند سال جدید


نسیم سایبان فرد
1401/02/11
14:59
دیدگاه 0
182 بازدیدامسال دوباره شلوار جین پاچه گشاد جزو شلوارهای ترند قرار گرفته است و در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی در دسترس است. .برخلاف تصور برخی که معتقدند جین  پاچه گشاد باعث می‌شود لاغرتر به نظر برسیم، اما شلوار جین پاچه گشاد باعث حجیم‌ تر به نظر رسیدن زانو تا باسن می‌شود. با توجه به اینکه این مدل شلوار جین در ترند امسال قرار دارد در این مطلب به نحوه‌ی ست کردن آن میپردازیم.

 

 

 

 

مدل‌های جدید جین پاچه گشاد شامل شلوار جین‌هایی هستند که گشاد بودن آن‌ها از ران‌ها شروع می‌شود و پاچه‌ی پهن و گشاد آن‌ها به صورت کامل کفش‌ها را می‌پوشاند.

با توجه به فرم بدن میتوان این نوع شلوار را با لباس های مختلف ست کرد 

از جمله : 

 

  • تاپ‌های بلند و کمربندهای باریک برای خانم‌های سایز بزرگ مناسب هستند و با پوشیدن آن‌ها به همراه شلوار جین پاچه گشاد اندام متناسبی به شکل ساعت شنی ایجاد می‌شود.
  • پوشیدن بلوز یا تاپ با شلوار پاچه گشاد استایل زیبایی ایجاد می‌کند.
  • کت‌‌و‌شلوارهای جین شیک هستند. در صورتی که قد کوتاهی دارید برای اینکه قد بلندتر به نظر بیایید کت و شلوار را هم رنگ انتخاب کنید.
  • سویشرت‌ها هم همیشه ترکیب جالبی با شلوار جین پاچه گشاد ایجاد می‌کنند.
  • پوشیدن شلوار جین پاچه گشاد با هر نوع لباس بیرونی ممکن است اما کت‌های چرم و جیر استایل بسیار زیبا و جوان پسندی را به همراه آن ایجاد می‌کنند.

 

 

 

 

انتخاب نوع شلوارجین بر اساس فرم و استایل بدن

تفاوت اصلی در شلوار های پاچه گشاد ، مربوط به نقطه ایست که گشادی شلوار شروع میشود 

این نقطه میتواند ران یا زانو باشد و تفاوت بسیاری در استایل ایجاد میکند 

شلوار جین‌های تمام گشاد پاهای بسیار پهنی دارند و قسمت گشاد آن‌ها از کمر شروع می‌شود. این شلوارها راحت بوده و برای خانم‌های دارای اندام لاغر و متوسط مناسب هستند.

 

اندام ساعت شنی

 

این فرم بدن دارای کمر برجسته است و شانه‌ها و باسن در یک راستا قرار دارند. توجه داشته باشید که شلواری که انتخاب می‌کنید باعث محو شدن فرم کمر نشود. برای این اندام بهتر است شلوارهای پاچه گشادی که رنگ آن‌ها به صورت سایه روشن است را انتخاب نکنید زیرا سایه روشن باعث می‌شود ران‌ها بزرگ‌تر از اندازه‌ی واقعی‌شان به نظر برسند.

 

اندام گلابی شکل

 

در این فرم بدن باسن و ران‌ها بزرگ‌تر از بالاتنه هستند و شلوار جین پاچه گشاد متناسب با این استایل به این صورت است که خط ران ها باید در توازن با شانه‌ها بوده و بسیار جذاب و شیک خواهد شد.

 

اندام ریز نقش

 

کفش‌های پاشنه بلند مناسب این اندام هستند. با پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند و با انتخاب پاچه‌های صاف‌تر با قطر کمتر قد بلندتر هم نشان داده می‌شوند. در غیر این‌صورت به جای قدبلندتر نشان دادن قد را کوتاه‌تر نشان می‌‌دهد.

 

اندام درشت

 

در صورتی که اندام گلابی شکل و ران‌های درشتی دارید؛ شلوار جین پاچه گشاد برایتان مناسب است. به دنبال استایلی باشید که پاچه‌ی آن از میانه‌ی ران آغاز می‌شود و همین مساله اندام شما را زیباتر نشان می‌دهد. همچنین شلوار جین‌هایی که پاچه‌ی آن‌ها از زانو شروع می‌شود را هم برای استایل خود امتحان کنید و در صورت متناسب بودن آن‌ها را بپوشید.

پوشیدن شلوار جین پاچه گشاد فاق بلند با کفش پاشنه بلند باعث قدبلندتر به نظر رسیدن و کوچک‌تر نشان دادن ران‌ها می‌شود. خانم‌هایی که کوتاه قد هستند نباید شلوارهایی که از قسمت ران جذب و در قسمت زانو به پایین بسیار گشاد هستند بپوشند زیرا باعث چاق‌تر و قد کوتاه‌تر به نظر رسیدن آن‌ها می‌شود.

 

 

 

 

برای لاغر به نظر رسیدن در شلوار جین پاچه گشاد، به نکات زیر توجه کنید:

 

جین‌های فاق بلند را انتخاب کنید. این مدل‌ها اندام و پاها را کشیده‌تر نشان داده و باعث می‌شوند لاغرتر و قدبلندتر به نظر برسید.
به دنبال شلوار جینی باشید که بلندی آن تا پاشنه‌ی کفش باشد و کفش‌ها زیر شلوار پنهان شوند.
رنگ‌های تیره را انتخاب کنید..

 

بطور کلی دقت فرمایید پیش از خرید شلوار جین پاچه گشاد  در صورتی که قد بلند هستید شلواری که پاچه‌ی خیلی گشادی دارد و در صورتی که قد کوتاهی دارید باید شلواری که پاچه‌ی آن کمتر گشاد است را انتخاب کنید. در حالت کلی این مدل شلوار جین اغلب باعث کوتاه‌تر نشان دادن پا می‌شود.

در فروشگاه اینترنتی بیست مارت میتوانید انواع شلوار جینی که بدنبالش هستید را مشاهده، سفارش و درب منزل تحویل بگیرید . 

نگران سایز و مدل نباشید ! ما در بیست مارت برای شما مشتریان عزیز 7 روز فرصت مرجوعی درنظر گرفتیم 

 

 

 

 

 

©2022 BISTMART. ALL RIGHTS RESERVED. DEVELOPED BY KAREN PARDAZ