021-44993317
IMG-LOGO

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به تعویض و یا مرجوع محصولات

 

مدت زمان بازگشت کالا

1. کالاهای قابل تعویض و عودت

کالاهای موجود در بیست مارت تا 7 روز ضمانت تعویض و یا عودت دارند. مرجوع شدن کالا (سفارش) تنها در صورتی پذیرفته می شود که کالای خریداری شده در وضعیت اولیه خرید باشند و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین تگ و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد.

 

2. کالاهای غیر قابل تعویض و عودت

زیورآلات مانند گوشواره، ساعت و سایر اکسسوری های مشابه که تماس مستقیم با پوست دارند، لباس های نوزادی، لباس های زیر زنانه، مردانه و بچه گانه به دلیل مسائل بهداشتی قابلیت تعویض را ندارند.

 

شرایط بازگرداندن کالا

1. تعویض و یا مرجوع کالا

- فروشگاه اینترنتی بیست مارت این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که در صورت مناسب نبودن سایز کالا، بتوانند آن را با سایز مورد نظر تعویض نمایند.

- اگر قصد تعویض و یا مرجوع کالا را دارید ابتدا با کارشناسان خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش خودداری کنید.

- مشتریان می توانند کالا را به همراه فرم مرجوعی که داخل تمامی بسته بندی ها قرار دارد به انبار مرکزی بیست مارت ارسال کرده .

*لازم به ذکر است کلیه مرجوعی های تهران توسط ماموران جمع آوری بیست مارت تحویل گرفته می شوند و مشتریان شهرستان پس از تکمیل فرم مرجوعی داخل بسته بندی همراه با کالا به آدرس درج شده داخل سایت ارسال نمایند*

- درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می شود که کفش و یا پوشاک خریداری شده در وضعیت اولیه خرید باشند و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین تگ و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد، مشتریان باید در در اولین فرصت تا 24 ساعت پس از دریافت کالا درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش به خدمات پس از فروش به بیست مارت اطلاع دهید.

تقاضای تعویض کالا فقط یک بار قابل انجام می باشد

- در صورت عودت کالا، دو تا پنج روز کاری پس از تحویل کالا به انبار بیست مارت مبلغ آن به حساب مشتریان واریز می گردد.

 

2. انصراف از خرید کالا

- در صورت ثبت سفارش اگر از خرید خود منصرف شده اید و سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد، باید هر چه سریعتر مراتب را به کارشناسان فروش بیست مارت اطلاع دهید.

- در صورت انصراف از خرید کالا پس از دریافت آن مشتری می بایست مراتب را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت  فروشگاه اینترنتی بیست مارت اطلاع دهد، در این موارد کالای خریداری شده در صورت پلمپ بودن و تایید کارشناسان فروش بیست مارت قابل بازگشت خواهد بود، علاوه بر این درصورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود، توجه داشته باشید هر گونه تغییر در وضعیت محصول امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

- در صورت انصراف از خرید پس از ارسال کالا مشتری می تواند آن را تحویل نگرفته و درب منزل مرجوع نماید.

 

3. مغایرت سفارش دریافتی با سفارش ثبت شده

- بیست مارت تلاش می کند تا اطلاعات تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ، جنس و ... دقیقا مطابق با محصول ارائه شده باشد. به هر دلیلی اگر محصول دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد مشتریان می توانند از حق استرداد کالا استفاده نموده و ظرف حداکثر 24 ساعت از زمان دریافت سفارش مراتب را به قسمت خدمات پس از فروش اطلاع داده و با توجه به شرایط و قوانین اقدام به عودت کالا نماید.

- لطفا توجه داشته باشید که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد.

 

4. معیوب بودن کالای ارسال شده

- در صورت معیوب بودن کالا، مشتریان محترم باید ظرف حداکثر 24 ساعت مراتب را با کارشناسان خدمات پس از فروش در میان گذاشته و راهنمایی های لازم جهت عودت کالا و سفارش جایگزین را کسب نمایند.

- در صورت عدم موجودی سفارش جایگزین مبلغ آن به حساب مشتریان واریز می گردد.

- لازم به ذکر است جهت تعویض کالا و مرجوع آن در صورت عدم موجودی کالا، بسته بندی باید به صورت اولیه و بدون جدا شدن تگ محصول و رسید خرید ارسال شود. به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند رسیدگی نخواهد شد.

 

 

چگونگی ارسال کالای مرجوعی به شرکت توسط مشتری

- لطفا ابتدا با کارشناسان پشتیبانی و یا خدمات پس از فروش تماس بگیرید، از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش خودداری کنید.

-  پس از تکمیل فرم داخل بسته بندی آن را همراه سفارش خود ارسال نمایید.

*لازم به ذکر است کلیه مرجوعی های تهران توسط ماموران جمع آوری بیست مارت تحویل گرفته می شوند و مشتریان شهرستان پس از تکمیل فرم مرجوعی داخل بسته بندی همراه با کالا به آدرس درج شده داخل سایت ارسال نمایند*

- کالا را حتما در جعبه یا کارتن اصلی خود قرار دهید و به خوبی بسته بندی کنید.

- بر روی جعبه نباید هیچ گونه برچسب یا نوشتن توضیحات آدرس یا هر مورد دیگری وجود داشته باشد و همچنین باید جعبه اصلی کاملا سالم و بدون پارگی و مخدوش بودن باشد در غیر این صورت ضمانت بازگشت کالا لغو خواهد شد.

- در صورت مغایرت یا معیوب بودن کالا، پس از اعلام مشتری و ارسال کالا به انبار بیست مارت کارشناسان خدمات پس از فروش کالا را از نظر مغایرت و معیوب بودن بررسی کرده و در صورت صحت این موضوع، به درخواست مشتری سفارش جایگزین ثبت یا در غیر این صورت هزینه به حساب مشتری واریز می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان مربوطه، هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد. 

- تعویض کالا بستگی به موجود بودن آن در انبار شرکت دارد.

 

محاسبه هزینه ارسال

- هزینه ارسال بسته های تعویضی و مرجوعی برای مشتریان شهرستان به عهده مشتری می باشد.

- در صورت معیوب بودن و یا مغایرت کالا هزینه ارسال آن به عهده بیست مارت می باشد. که در این حالت سفارش توسط مشتری ارسال و با توجه به رسید پستی همراه بسته بندی، هزینه ارسال آن برای مشتری واریز می گردد.

 

روند رسیدگی به سفارش مرجوعی یا تعویضی در انبار بیست مارت

- کارشناسان خدمات پس از فروش بیست مارت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان تایید شود، کالا تعویض خواهد شد .

- تعویض کالا بستگی به موجود بودن آن در انبار شرکت دارد.

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر دو تا پنج روزکاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش بیست مارت است.

پرداخت اینترنتی

7 روز ضمانت بازگشت کالا

ارسال کالا به سراسر کشور